SEMART, sıcak ve şık tasarımları ile bebeğinizin odasını sizinle beraber güzelleştiriyor.

Özel olarak üretilen mobilyalar ile İtalyan bebek tekstili ürünlerimizi kombinlenyerek yarattığımız birbirinden şık bebek odası alternatiflerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Tasarım ve işlevselliği, kaliteli aksesuarlarla birleştiren mobilyalarla yaşamınızı kolaylaştırıyoruz.

Amacımız bebeğinizin hem sağlıklı ve huzurlu uyuyacağı hem de birbirinden sevimli figürlerimiz sayesinde mutlu vakit geçireceği odalar ortaya çıkartmak. Mobilyalarınızı bebek odanızın ölçülerine uygun hale getirmeniz ve en verimli şekilde kullanabilmeniz için modellerimiz üzerinde istediğiniz değişiklikleri ücretsiz olarak yapıyoruz.

Alt açma aparatı, oyuncak sandığı, duvar rafları, çöp kovaları, sallanan koltuk gibi çeşitli ürünlerle farklı ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

MDF malzeme kullanılarak üretilen modellerin yanı sıra gürgen, meşe , dişbudak gibi doğal ahşap masif modellerin de bulunduğu geniş koleksiyonumuz ile sizlere farklı seçenekler sunuyoruz.

En önemlisi mobilyalarımızda kullanılan masif ağaç, MDF ve diğer yardımcı malzemeler sağlıklı ve fonksiyoneldir. Kullanılan aksesuar ve mekanizmalar bebeğin ve annenin emniyet ve rahatı için özenle seçilmektedir.

MDF malzemeler EN 312-1 normlarına uygun ve tümü E1 sertifikalıdır.

Ayrıca tüm mobilyalarımız astarlanır ve renklendirilirken bebek sağlığı için zararlı madde içermeyen ve EN 71-3 normlarına uygun dünyaca ünlü AKZO NOBEL marka boyalar kullanılmaktadır. AKZO NOBEL, Hollanda merkezli ve dünyanın lider boya firması olup, 80’den fazla ülkede faaliyetini sürdürmektedir. Ülkemizde ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:1999 Kalite Yönetim Belgeleri’ne sahiptir.
.